Stok narciarski w Myślęcinku już czynny!

Zapraszamy wszystkich narciarzy i snowboardzistów na stok narciarski do Myślęcinka. Udało się dokończyć śnieżenie stoku.

 

Najważniejsze informacje:

1. Stałe godziny funkcjonowania to: od poniedziałku do piątku w godz. 11-21, natomiast w weekendy w godz. 10-21. Kasa czynna będzie do godziny 20.
2. Ceny biletów pozostają takie same, jak w latach ubiegłych. Jeden zjazd kosztuje 1,5 zł od poniedziałku do godziny 15 w piątek, a od godz. 15 w piątek, w sobotę, niedzielę i w święta zapłacimy 2 zł. Dziesięć zjazdów to koszt odpowiednio 10 i 15 zł, a karnet godzinny kosztuje 15 i 19 zł. Na ofertę specjalną liczyć mogą m.in. osoby od 65. roku życia, rodziny wielodzietne posługujące się Bydgoską Kartą Rodzinną 3+ i Kartą Dużej Rodziny.
3. Na stoku można znaleźć licencjonowanych instruktorów narciarskich i snowboardu, którzy udzielają lekcji szusowania. Z każdym instruktorem można umówić się telefonicznie na indywidualną naukę. Lista instruktorów wraz z nr telefonów podana na naszej stronie.
Za 50 minut lekcji szusowania jedną osoba zapłaci 60 zł.
4. Przy stoku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Na naszej stronie podajemy także kontakty do innych wypożyczalni funkcjonujących na terenie Bydgoszczy.
5. Dojazd do stoku wyłącznie od ulicy Konnej! Poruszanie się po parku bez przepustki do tego uprawniającej jest zabronione i grozi mandatem!
6. Przy stoku funkcjonuje parking na 150 samochodów. Parking usytuowany jest tuż przy stoku, obok wypożyczalni nart. Koszt parkingu to 4 zł. za cały czas parkowania. Opłata pobierana jest przy ulicy Konnej.
7. U podnóża stoku działają punkty tzw. małej gastronomii, a w odległości ok. 150 m są trzy restauracje na „różną kieszeń”.

Wszystkie informacje znajdują się na www.myslecinek.pl w zielonym kaflu Stok Narciarski

 

Po przeczytaniu - UDOSTĘPNIJ - pomóż nam dotrzeć do nowych odbiorców.
Share

To też jest interesujące