Quiosque

quiosque


Quiosque od 25 lat tworzy kolekcje tylko dla kobiet. W myśl hasła „jesteśmy różne, jesteśmy piękne” marka oferuje klientkom ubrania w rozmiarach od 34 do 48. QUIOSQUE dowodzi, że każda kobieta może wyglądać pięknie, niezależnie od rozmiaru i typu sylwetki, a odpowiednio dobrane fasony i kolory ubrań mają jedynie to piękno podkreślić.
Kolekcje projektowane są tak, aby wzajemnie się uzupełniały, a dowolne elementy można było łączyć ze sobą na wiele sposobów. Marka zawsze dba o najwyższą jakość swoich ubrań i dlatego znaczna część kolekcji powstaje w polskich szwalniach.
Kolekcja jesień – zima 2017/18 zachwyca różnorodnością kolorów. Znajdziemy tu zarówno intensywne odcienie szafiru, różu, zieleni – będące kontynuacją letniego klimatu, jak i delikatne, zgaszone barwy takie jak szarości, khaki, fiolety – łagodnie wprowadzające nas w jesienny nastrój.
Projektanci proponują łączenia kolorów, np. granatu z miodowym odcieniem żółci, czerni z bielą podkreśloną kobiecym odcieniem czerwieni, szarości z mocnym różem, czy kobaltem.
Obok dużego wyboru sukienek, z czego słynie marka Quiosque, w jesiennej ofercie znajdziemy także wiele modeli swetrów. Projektanci zaskakują różnorodnością splotów, włókien i rozwiązań dziewiarskich. Klientki Quiosque mogą wybierać w szerokiej gamie form, począwszy od tych dopasowanych po większe, luźniejsze modele.
Na chłodniejsze dni idealne będą kurtki i płaszcze. Mnogość kolorów i fasonów sprawia, że możemy znaleźć propozycje na każdą okazję. Zarówno na eleganckie wyjście, jak i weekendowy wyjazd z rodziną. Wiele modeli posiada wypełnienie z naturalnego puchu, dzięki czemu żadna, nawet najbardziej sroga, zima nie będzie nam straszna.
Kolekcja jest dostępna w salonach stacjonarnych oraz w e-sklepie na www.quiosque.pl
Po przeczytaniu - UDOSTĘPNIJ - pomóż nam dotrzeć do nowych odbiorców.
Share

To też jest interesujące