Pan i Pani – ciekawa inicjatywa bydgoszczanina

Fordoński Pan i Pani “Panie przodem” to klub, który wsłuchując się w mieszkańców tego zakątka Bydgoszczy, odpowiada na ich oczekiwania i przynosi ze sobą odczarowanie tego miejsca z braku rozrywki i dobrego kulturalnego miejsca do spędzania czasu wolnego. Jednocześnie jest szansą przynieść pożytek nam mieszkańcom Bydgoskiej dzielnicy – Fordon. Jego pomysłodawca – Bartosz Traczykowski – w tym celu prowadzi zbiórkę pieniędzy – zob. TUTAJ.

PAN i PANI będzie miejscem, z kulturalną przestrzenią pełniąca misję integracyjną, o 3 wyróżniających się cechach.

Poranek gdzie będzie można wypić dobrą kawę i zjeść domowe ciasto. Przeznaczone dla mam, babć, dobrych koleżanek, dobrych kolegów i spotkań biznesowych.

Południe gdzie serwowane będą m.in steki z grilla, karkówka, ryby, kiełbasa, warzywa. Z przeznaczeniem dla kustoszów jedzenia z grila

Wieczór, który nastawiony będzie na miłe spędzenie czasu tj.

piwny poniedziałek – dla kustoszów piwa i relaksowania się przy muzyce

refleksyjny wtorek – coś mądrego o rozwoju osobistym, mały event, prezentacje, filmy, warsztaty

taneczne środy – wieczorki taneczne dla 50+

sportowe czwartki – drużyna darta, piłkarzyki, karty, szachy, turnieje.

imprezowe piątki – impreza muzyczna 21+

sobotnia muzyka na żywo

spokojna niedziela, w stylu saksofon, jazz, pianino.

 

 

Dobre samopoczucie klientów i ich zadowolenie, jest dla nas priorytetem dlatego wszelkie produkty kulinarne będziemy wyrabiać sami oraz przygotowywać, cotygodniową ofertę klubową, dzięki której wzrośnie zainteresowanie i różnorodność. Zależy nam na budowaniu relacji z klientami i chcemy być otwarci na ich propozycję kulturalne, rozrywkowe promować lokalnych artystów i stwarzać przestrzeń do nawiązywania nowych znajomości.

Chcę, aby PAN i PANI było klimatyczne, z ciepłym kulturalnym wnętrzem. Gdzie każdy czuję luz i dobrą otwartą atmosferę. Takie idealne miejsce na randkę z dziewczyną, na wyjście z domu z żoną. Przeprowadziłem konsultację społeczne, które wykrystalizowały mi wizję klubu jaki jest potrzebny w Bydgoszcz-Fordon. Pozyskałem też wspólniczkę i mam możliwość wzięcia dotacji. Mam już stronę internetową i fanpage. – wyposażyć kuchnie – wyposażyć bar – stworzyć urokliwe wnętrze Mój koncept plus dodatki Fordońskiej tożsamości ma wyglądać w guście jak na zdjęciu poniżej.

 

Po przeczytaniu - UDOSTĘPNIJ - pomóż nam dotrzeć do nowych odbiorców.
Share

To też jest interesujące