Nowoczesna reklama

Nowoczesna reklama jest gwarancją skutecznego dotarcia do potencjalnych Klientów. Dlatego dbamy o to, aby informacje o Państwa produktach i usługach trafiły tam, gdzie powinny – czyli do osób, które szukają takich firm jak Wasza.

Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom, dajemy Państwu do dyspozycji komplementarne formy promocji. Tradycyjną reklamę w materiałach drukowanych oraz reklamę w postaci elektronicznej.

Tradycyjna reklama w materiałach drukowanych to w naszej redakcji przede wszystkim nasza gazetka reklamowa. Drukujemy ją dla mieszkańców Bydgoszczy i wrzucamy bezpośrednio do ich skrzynek pocztowych. Dzięki temu docieramy do osób, które nie korzystają aktywnie z internetu, ale chcą wiedzieć, gdzie mogą zmienić opony, pójść na kawę lub kupią kwiaty.

Za pomocą nowoczesnych kanałów dystrybucji treści online, możemy docierać do osób, które dokładnie szukają takiej firmy jak Twoja. Wykorzystujemy do tego naszą wiedzę z zakresu marketingu internetowego, umieszczając odpowiedni wpis na naszej stronie internetowej, a następnie promujemy go zgodnie z ustaloną kampanią. To naprawdę działa i daje świetne wyniki.

Połączenie obu sposobów docierania do Klientów pozwala osiągnąć cele związane ze zwiększaniem świadomości Waszej marki wśród mieszkańców Bydgoszczy. Wykorzystujemy to przy okazji sezonowych kampanii – jak wspomniana wcześniej zmiana opon – oraz w kampaniach całorocznych.