Kontakt

Szanowni Państwo,

aby ułatwić Państwu kontakt z nami, podajemy poniżej kontakt do poszczególnych działów naszego portalu. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i wysłać wiadomość bezpośrednio do odpowiedniego działu.

Redakcja
Reklama
Wydawca
Gazetka
Współpraca
Redakcja

Kontakt z redakcją w sytuacji gdy:

  • masz uwagi odnośnie opublikowanych materiałów
  • masz informację, którą warto opublikować
  • masz zdjęcie, które ilustruje nasz artykuł

Reklama

Jeśli chcesz zamieści reklamę na naszej stronie wyślij wiadomość do Działu Reklamy. Tu nasi specjaliści odbiorą Twoją wiadomość i skontaktują się z Tobą, cele ustalenia warunków publikacji reklamy.

Wydawca

Naszym wydawcą jest Agencja Reklamowa DSMprojekt.pl. Wyślij wiadomość do wydawcy, jeśli masz uwagi odnośnie błędów technicznych, niedziałających linków i wszystkiego co jest związane z administracją portalem.

Gazetka

Wydajemy także gazetkę w postaci drukowanej. Wyślij wiadomość jeśli chcesz abyśmy wydrukowali i dostarczyli do skrzynek pocztowych bydgoszczan informację o Twojej działalności.

Współpraca

Jeśli masz „lekkie pióro” i chcesz napisać kilka tekstów na naszą stronę lub nasz ochotę być naszym przedstawicielem handlowym – zapraszamy do współpracy. Wyślij nam swoje zgłoszenie a my skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły współpracy.