Wydawca

Jesteśmy agencją reklamową, działającą w Bydgoszczy od 2005 roku. Kompleksowo kreujemy wizerunek firm, tworzymy kampanie reklamowe i strony internetowe dla szerokiej grupy klientów o zróżnicowanych potrzebach, zajmujemy się działalnością wydawniczą i administrowaniem portali internetowych. Jeżeli chcesz zobaczyć swoją firmę naszymi oczami i poznać nasz projekt Twojego sukcesu – zapraszamy do kontaktu!

Chcemy poznać oczekiwania i potrzeby. Tak poznajemy Państwa gusta, wyobrażenia, sposób działania firmy, rolę, jaką w Państwa planach mają odegrać efekty naszej pracy.

Dobre rozwiązanie to efekt wiedzy i współpracy. Zbieramy dane, określamy główny cel, analizujemy czas i zasoby, działamy i przedstawiamy rozwiązanie.

W czasie „burzy mózgów” znajduje się rozwiązanie większości problemów. Łączymy naszą wiedzę, doświadczenie, pomysły i zasoby, by dać Klientowi to, co najlepsze.

Projekt to dla nas nie tylko dedykowana grafika, ale każde zaproponowane rozwiązania i narzędzie, które ma przyczynić się do wzrostu sprzedaży i rozwoju firmy.


Lubimy podejmować wyzwania, nie pracujemy według schematu, stosujemy metody niestandardowe.