O gazetce

Nakład 5000 egz.
Rozpowszechniany bezpłatnie
Całość drukowana w kolorze
Papier – 135g/m2 kreda błysk
Format A4 | ilość stron: 4

 

Charakterystyka wydania

Gazetka City4You jest nowoczesnym poradnikiem zakupowym (bezpłatną kolorową gazetką reklamową) dla mieszkańców dzielnic Bydgoszczy, którego tematyka koncentruje się na promocji lokalnych przedsiębiorców. Misją pisma jest informowanie czytelników o produktach czy usługach oferowanych przez lokalnych przedsiębiorców i usługodawców oraz prezentowanie miejscowych specjalistów jako doradców i ekspertów w swojej dziedzinie.

City4You jest „oknem” na dzielnicę w której żyją jej mieszkańcy. Dzięki gazetce mieszkańcy zyskują wiedzę i informacje, które pozwolą im znaleźć to czego szukają w sąsiedztwie swojego domu.

Gazetka wraz z serwisem internetowym z rozbudowanymi działami porad konsumenckich skierowane są do osób ceniących przydatne wskazówki w życiu codziennym.

 

Wymagania techniczne dla przesyłanych materiałów

Materiały przesyłane w formie elektronicznej w formacie JPG, PNG, TIFF, PDF lub CDR z fontami zamienionymi na krzywe, kolory CMYK, rozdzielczość 300 dpi.

Materiały należy przesyłać na adres: reklama@city4you.pl

Dodatkowe usługi

Redakcja oferuje możliwość przygotowania materiałów reklamowych od projektu po przygotowanie do druku (zdjęcia, grafiki, tekst, itp.) za dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie.

Kontakt z Wydawcą

tel. 538 951 065
tel. 538 951 066
email: reklama@city4you.pl