Another Pink Floyd w Bydgoszczy

Zespół Another, jest pierwszym na Polskim rynku zespołem muzycznym, który gra utwory legendarnych Floydów. Powstał w 2009 roku w Skawinie łącząc  doświadczonych i zawodowych muzyków którzy na co dzień współpracują z polską czołówką estradową podczas koncertów czy sesji nagraniowych. Ich wspólną pasją jest muzyka zespołu PINK FLOYD.

Koncert ANOTHER to nowe pomysły na aranżacje muzyczne, wizualne jak i oświetleniowe. Oryginalne partie muzyczne przeplatają się z własną interpretacją, przez co zespół nie klasyfikuje się jako klasyczny Tribute Band jedynie kopiujący oryginał. Widzowie oczekujący wykonań możliwie najbliższych oryginałowi jak i liczący na nieco inne, świeższe, czasem zaskakujące i nie słyszane jeszcze interpretacje, będą usatysfakcjonowani.
Podczas koncertu wystąpi dziewięciu muzyków, którzy wykonają największe utwory Pink Floyd. Doskonały kontakt z publiką, stopniowanie emocji podczas występu oraz doskonała muzyka i oprawa wizualna, to gwarancja  niebanalnej sztuki muzycznej i poczucie klimatu jaki kiedyś na swoich koncertach tworzył zespół Pink Floyd.

25.11.2017 r.  w Kinoteatrze Adria usłyszeć będzie można największe utwory Pink Floyd na żywo. W programie między innymi Album Animals w całości w 40. rocznicę wydania. Na scenie wystąpi 10 osób wspieranych przez sztab techników, którzy stworzą oprawę świetlną i wizualną, jaka będzie stanowić dopełnienie tego widowiska.
Każdy fan Pink Floyd powinien byc na tym koncercie i wyjdzie z niego uradowany i usatysfakcjonowany.

 

Po przeczytaniu - UDOSTĘPNIJ - pomóż nam dotrzeć do nowych odbiorców.
Share

To też jest interesujące