6-latek wypadł z okna. W szkole!

Do tragedii doszło w szkole w Bydgoszczy. 6-letni chłopiec chciał się wydostać z zamkniętej klasy. Postanowił wyskoczyć z okna na pierwszym piętrze. Dziecko trafiło do szpitala. Jak podaje Super Express to rodzice, a nie szkoła zabrali syna do szpitala i powiadomili policję.

 

 

Do zdarzenia doszło około godziny 11:30 w Szkole Podstawowej nr 37 w Bydgoszczy. Dziecko zostało zamknięte w sali. Nie wiadomo, czy był to przypadek, czy się schowało. Chłopiec próbował wydostać się z pomieszczenia i wyskoczył przez okno. Policja prowadzi w szkole czynności pod kątem sprawowania opieki. – Śledczy ustalają okoliczności, dlaczego zostało w klasie zamknięte – mówi st. asp. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Kwestia zachowania nauczycielki, która nie zauważyła dziecka i zamknęła klasę, zostanie rozpatrzona przez dyrekcję szkoły po weekendzie. – Nauczycielka, po angielskim, zamknęła klasę. Jest roztrzęsiona, płacze od kilku godzin – zdradza dyrektor Zajdler.

Dyrekcja placówki zawiadomiła o zdarzeniu również Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty, które wszczęło kontrolę. Wizytatorzy sprawdzą, czy w szkole zostały dochowane wszystkie procedury związane z bezpieczeństwem dzieci.

 

 

Po przeczytaniu - UDOSTĘPNIJ - pomóż nam dotrzeć do nowych odbiorców.
Share

To też jest interesujące