Nowe mieszkania na Bartodziejach

Na Bartodziejach powstanie kolejny wysoki budynek. Przy ul. Koszalińskiej zaprojektowany został 11-kondygnacyjny budynek z apartamentami.

W budynku “Awiator” planowanych jest 87 apartamentów w metrażach od 35 do 110 metrów kwadratowych. Wieżowiec osiągnie wysokość 36 m i będzie liczyć 11 kondygnacji.  Większość mieszkań będzie wyeksponowanych od strony południowo-zachodniej. Oznacza to, że ich właściciele będą mieli doskonały widok w kierunku centrum miasta. Cała inwestycja realizowana ma być w podwyższonym standardzie. W budynku zaprojektowano duże  przeszklenia, przestronne balkony, tarasy i loggie, po dwie windy w obu klatkach oraz dwie niezależne hale garażowe z szerokimi miejscami parkingowymi. Apartamenty na dwóch ostatnich kondygnacjach będą w najwyższym standardzie premium. Budynek będzie zlokalizowany na działce po wschodniej stronie ul. Koszalińskiej.

Inwestorem jest firma AWZ. Wcześniej na terenie miasta inwestor ten zrealizował charakterystyczny budynek „Mozaika”, który w udany sposób od strony południowo-zachodniej domknął perspektywę ronda Kujawskiego.

Po przeczytaniu - UDOSTĘPNIJ - pomóż nam dotrzeć do nowych odbiorców.
Share

To też jest interesujące